O nás

Od roku 1998 se zabýváme stavebnictvím menšího a středního rozsahu, od rekonstrukcí po celkové dodávky novostaveb na klíč dle projektových dokumentací. Nabízíme i dílčí služby dle přání zákazníka. Například založení stavby, terénní úpravy, chodníky, příjezdové cesty, oplocení, vyztužování staticky nevyhovujících staveb, opěrné zdi, rekonstrukce koupelen, zateplování, sádrokartonové konstrukce včetně protipožárních a podobně. Naším cílem je spokojenost zákazníka jak s kvalitou, tak s cenou. V současné době, kdy jsou problémy s dotacemi ohledně státního programu „ Zelená úsporám „ se snažíme vyjít vstříc zvolením správného materiálu na stavbu, tak aby splňovala energetickou náročnost, požadavky investora a přitom byla cenově dostupná. Zabýváme se také zakládáním staveb „ přesného zdění“ od firmy HELUZ. Od této firmy Vám můžeme nabídnout cenově dostupnou stavbu nízkoenergetického domu.

Cihelný pasivní dům HELUZ HIT

Rodinný dům s užitným podkrovím, střední velikosti, nepodsklepený, s garáží, který je určen svým vnitřním uspořádáním pro 4člennou rodinu. Tvar domu je navržen jako jednoduchý, kompaktní a je vhodný do typické vesnické a příměstské architektury. V přízemí se nachází obývací pokoj s jídelnou a kuchyní, technické i hygienické zázemí a šatna.
V podkroví jsou dva dětské pokoje a ložnice se šatnou a koupelnou. HELUZ HIT je především určen pro rovinatý nebo mírně svažitý terén. Garáž je možné v případě potřeby situovat i na jiné místo pozemku.

 

Akční nabídka

Zateplení fasád s 20% slevou

Při uzavření smlouvy do 20.4.2011

Objednat
 

Kontaktujte nás

775 155 822

Kontakt